Sağlık Personeli Ek Ödeme artışı

En çok konuşulan konulardan birisi olan Sağlık Personeli Ek Ödeme artışı konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Performansa dayalı ek ödeme sisteminin kalktığı ve sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılmayacağına yönelik haberler, bizzat Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından yalanlandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Slovakya ziyaretine katılan Sağlık Bakanı, TRT Habere yaptığı açıklamada; “sağlık çalışanlarımız mağdur olmayacak” dedi.

 Sağlık Personeli Ek Ödeme artışı

Sağlık Personeli Ek Ödeme artışı

“SIKINTI YOK”
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın üç Avrupa ülkesini kapsayan turuna eşlik eden Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, TRT Haber’in sorularını cevaplandırdı.

Performansa dayalı ek ödeme sisteminin kalktığı ve sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılmayacağı yönündeki haberleri yalanlayan Sağlık Bakanı, sağlık çalışanlarına “o anlamda bir sıkıntıları olmasın” mesajı verdi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Ben zaten gelmeden önce imzaladım. İşin prosedürü, 2005′te imzalanan 2012′ye kadar. Önümüzdeki günlerde o çözülecek yani orada bir sıkıntı olmaz.” dedi.

GERİYE DÖNÜK ÖDEMELER
Sağlık Bakanı’ndan geriye dönük ek ödemelerin yapılacağı sinyali geldi.

Müezzinoğlu, “Sağlık çalışanlarımız bu anlamda mağdur olmayacak. O hakları hiçbir zaman kaybolmaz, neticede kazanılmış haktır. Bir ay sonra alıyorsa, bir ay sonra birikenle birlikte alacaktır” ifadelerini kullandı.

Gelişmeler bu şekilde.

Bugün sizlere Sağlık Personeli Ek Ödeme artışı konusu hakkında bilgi verdik.Tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Paylas Bu Sayfayi FaceBook'ta Paylas

Nevzat Murat Seçkin 1994 Gebze

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

* 

 

 

 

 

Reklamlar


Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/guncelbi/public_html/wp-content/themes/blogify 4/advanced-excerpt.php on line 234
Önceki yazıyı okuyun:
adalet bakanlığı sınav takvimi
Adalet Bakanlığı Sınav Takvimi 2013

Kapat