Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

Genç olmasına rağmen 2 dizi ve 1 sinemada rol almıştır.Gerçekten çok başarılı bir oyuncudur.Bence Karagül dizisinin eksilmez oyuncularından biridir.Şimdi elimizde az bir bilgi olsa da oyuncu hakkında bilgi vereceğiz.

 Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur.Küçükken tiyatroya ilgisi onu oyunculuğa çekmiştir.İlk okulda tiyatroda büyük başarılar göstermiştir.Bunu sayesinde büyük diziler ve sinemalarda rol almıştır.Mert Yazıcıoğlu, Aydın Üniversitesi İşletme öğrencisi. Oyunculuğa ilk kez Dedemin İnsanları  filmi ile başlayan Mert Yazıcıoğlu, daha sonra Kayıp Şehir dizisinde böbrek hastası Furkan‘ı canlandırdı. Şimdilerde ise Karagül dizisinde Baran karakterimi canlandırıyor.

Karagül (TV Dizisi)
Kayıp Şehir (dizi) (TV Dizisi)
Dedemin İnsanları (Sinema Film)

Sizlere oyuncu hakkındaki bütün bilgileri verdik.Elimize bilgi geçeceği taktirde sitemizden takip edebilirsiniz.Gerçekten ilerde çok başarılı bir oyuncu olacaktır.Oyuncumuza hayatında başarılar dileriz.Bir çok projede kendisini görebileceğiz.

Paylas Bu Sayfayi FaceBook'ta Paylas

Nevzat Murat Seçkin 1994 Gebze

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

* 

 

 

 

 

Reklamlar


Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/guncelbi/public_html/wp-content/themes/blogify 4/advanced-excerpt.php on line 234
Önceki yazıyı okuyun:
Mercimek Köftesi Tarifi
Mercimek Köftesi Tarifi

Kapat