Kimler Aile Danışmanı Olabilir

Bugün sizlere aile danışmanlığı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.Aile danışmanlığı zor meslektir.Bu yüzden biraz yüksek yerler okumanız gerekir.Sizlere Kimler Aile Danışmanı Olabilir konusunu tüm detaylarıyla anlatacağız.

Kimler Aile Danışmanı Olabilir Kimler Aile Danışmanı Olabilir

Kimler Aile Danışmanı Olabilir

Merkezlerde, sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, tıp, hemşirelik ve çocuk gelişimi alanlarından birinde en az dört yıllık lisans programlarından mezun olanlar, Milli Eğitim Bakanlığı, YÖK veya üniversitelerden, biri tarafından uygun görülen en az üç yüz saati teorik ve en az otuz saati süpervizyon eşliğinde olmak üzere yüz elli saati uygulamalı toplam dört yüz elli saatlik aile danışmanlığı alanında bir eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra sertifika alanlar, aile danışmanı olarak görevlendirilecek.

Yukarıdaki şartlardan birini taşıyorsanız aile danışmanı olabilirsiniz.Zor bir meslektir.Sabırlı olmak gerekir.Çünkü kimi aileler var gül gibi kimileri var diken gibi.Konuyu sizlere gösterdik.Bu mesleği çok istiyorsanız en gerekli şeylerden biri sabırdır.

Paylas Bu Sayfayi FaceBook'ta Paylas

Nevzat Murat Seçkin 1994 Gebze

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

* 

 

 

 

 

Reklamlar


Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/guncelbi/public_html/wp-content/themes/blogify 4/advanced-excerpt.php on line 234
Önceki yazıyı okuyun:
Ev Hediyesi 7
Ev Hediyesi

Kapat